Polityka prywatności

 1. Początek

Cenimy, że zawitałeś na naszą stronę internetową. Ta zasady prywatności wyjaśnia, jak używamy informacji, które zbieramy od użytkowników, którzy odwiedzają naszą witrynę. Doceniamy twoje prawo do prywatności i zobowiązujemy się do ochrony Twoich danych osobowych.

 1. Jakie Dane Zbieramy

 Podczas korzystania z naszej strony, możemy poprosić o podanie niektórych danych osobowych, takich jak imię, adres e-mail, numer telefonu, etc. Ponadto, możemy gromadzić informacje o Twoim sprzęcie, takie jak adres IP, typ przeglądarki, moment odwiedzin, i strony zwiedzone na naszej witrynie.

 1. Dlaczego Zbieramy Dane

Dane, które zbieramy, są używane do usprawnienia naszej strony i świadczenia doskonalszych usług. Możemy również wykorzystywać tych informacji do komunikacji z użytkownikami, wysyłania aktualizacji, informacji marketingowych i innych informacji odnoszących się do naszej witryny.

 1. Jak Zabezpieczamy Twoje Dane

 Deklarujemy do zabezpieczenia Twoich danych i korzystamy z odpowiednich środków technicznych i organizacyjnych, aby uniknąć utracie, złodziejstwu lub dostępowi bez upoważnienia do Twoich informacji.

 1. Prawa Użytkownika

Zgodnie z aktualnymi przepisami, użytkownicy mają prawo do dostępu do swoich danych, prawo do ich poprawiania, wykasowania, ograniczenia przetwarzania, prawo do transferu danych, oraz prawo do sprzeciwu obróbce danych.

 1. Aktualizacje w Polityce Prywatności

Możemy okresowo modernizować naszą politykę prywatności. Wszelkie zmiany będą opublikowane na tej stronie. Zachęcamy do regularnego sprawdzania tej strony, aby być na bieżąco z naszą zasadami prywatności.

 1. Kontakt

Jeśli masz pytania dotyczące naszej zasad prywatności, zadaj je nam przez formularz zapytań na naszej witrynie.

 

Germania Tłumaczenia

Germania Tłumaczenia to zespół doświadczonych tłumaczy specjalizujących się w przekładach z języka niemieckiego na polski oraz z polskiego na niemiecki. Nasza pasja do języków i kultury niemieckiej przekłada się na najwyższą jakość świadczonych przez nas usług.

Dlaczego warto nam zaufać?

 • Doświadczenie: Wieloletnia praktyka w branży tłumaczeniowej gwarantuje precyzję i zrozumienie kontekstu.
 • Specjalizacja: Skupiamy się wyłącznie na tłumaczeniach z/na język niemiecki, co pozwala nam na głęboką specjalizację.
 • Indywidualne podejście: Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, dostosowując się do potrzeb klienta.
 • Konkurencyjne ceny: Oferujemy atrakcyjne ceny przy zachowaniu najwyższej jakości usług.

Wyceń tłumaczenie

Dodaj załącznik:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu obsługi zapytania wysłanego przez formularz kontaktowy zgodnie z polityką prywatności.

Polityka prywatności Opinie

Zadzwoń: 694-463-105
Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas: 694-463-105
Nie odbieramy? Musimy być zajęci. Zostaw niżej swój numer telefonu, a oddzwonimy tak szybko jak to możliwe.

Jesteś 14 osobą, która uzupełniła dziś ten formularz.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu obsługi zapytania wysłanego przez formularz kontaktowy zgodnie z polityką prywatności.